Home > Adidas Born Original Him Eau De Toilette 30ml

Adidas Born Original Him Eau De Toilette 30ml

Born Original for Him van Adidas is een Houtachtig Aromatische geur voor heren. Dit is een nieuw parfum. Born Original for Him werd uitgebracht in 2015. Topnoten zijn Rabarber, Viooltjesblad en Lavendel; hartnoten zijn Zwarte peper, Salie en Sinaasappel; Basisnoten zijn Ceder, Sandelhout en Kasjmier hout.

User Rating:
Beste Deal:

€18.93
bij Bol.com
Reclame


Compare Prices User Reviews
Nickname:
maxim 50 chars.
Review Title:
maxim 100 chars.
Pros:
maxim 250 chars.
Cons:
maxim 250 chars.
Rating: Good  Bad