Home > Adidas Born Original Her Eau De Parfum 50ml

Adidas Born Original Her Eau De Parfum 50ml

Born Original for Her van Adidas is een Bloemig Fruitige geur voor dames. Dit is een nieuw parfum. Born Original for Her werd uitgebracht in 2015. Topnoten zijn Bergamot, Abricoos en Sinaasappelschil; hartnoten zijn Kokosnoot, Pomme d`Amour (suikerappel) en Jasmijn; Basisnoten zijn Tonkaboon, Ceder en Olijfboom.

User Rating:
Beste Deal:

€17.89
bij Bol.com
Reclame


Compare Prices User Reviews
Nickname:
maxim 50 chars.
Review Title:
maxim 100 chars.
Pros:
maxim 250 chars.
Cons:
maxim 250 chars.
Rating: Good  Bad